View job here

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja wyników finansowych restauracji zgodnie z określonymi KPI przy jednoczesnym zapewnieniu jakości oferowanych produktów – musi być pysznie!
  • Utrzymanie optymalnego poziomu kosztów pracy poprzez odpowiednie planowanie, analizę i kontrolę czasu pracy,
  • Odpowiedzialność za procesy dotyczące obrotu gotówką i inwentaryzację produktów,
  • Wdrożenie standardów firmy w zarządzanym lokalu i utrzymywanie ich na wysokim poziomie,
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników oraz managerów,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Max’a wśród naszych gości – to dla nich jesteśmy!
  • Codzienna praca na stanowiskach operacyjnych – u nas Kierownik zawsze daje dobry przykład!
  • Budowanie zespołu zgodnie z wartościami Max’a.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży gastronomicznej - warunek konieczny,
  • Podstawowa znajomość polskiego prawa pracy,
  • Analizowania wyników finansowych i rozumienie związku pomiędzy osiągnięciami operacyjnym a wynikiem w zakresie P & L,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu – zadań jest wiele, ale kluczem do sukcesu jest sprytnie je rozplanować!
  • Budowanie zespołu i zaangażowania pracowników,
  • Zmysł strategiczny oraz organizacja pracy,
  • Dużo pozytywnej energii – z takimi osobami można góry przenosić!

To oferujemy:

  • Umowę o pracę, płatne szkolenie wprowadzające w świat MAXa (od pracownika reatauracji do Kierownika),
  • 6000 zł brutto podstawy na dobry początek z MAXem plus premia,
  • Możliwość uczestniczenia w otwarciu nowej restauracji,
  • Prywatna opieka medyczna I pakiet extrasów!
  • Telefon służbowy,
  • Duch Maxa - bezpieczeństwo, atmosfera, świetne produkty i działania na rzecz Ziemi.